Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

logo_transparent_black.png
Wszystko.pl to wirtualna galeria handlowa, w której każdy może porównać wiele ofert, korzystać z promocji i kupować swoje ulubione produkty po najniższych cenach.

Już dziś możesz przyłączyć się do wszystko.pl i pokazać swoje produkty milionom Internautów na www.wszystko.pl

Połącz swoje oprogramowanie z wszystko.pl

k1.png
Wszystko.pl to miejsce, na którym sprzedają  użytkownicy systemów Comarch ERP, m.in. Comarch ERP Optima, Comarch ERP iFaktury24 oraz użytkownicy Comarch ERP e-Sklep dla których jest to dodatkowy kanał sprzedaży i promocji swojego sklepu internetowego. Zobacz jak połączyć się i sprzedawać na wszystko.pl »
k2.png
Pokaż swoje produkty milionom klientów!
Wszystko.pl to wirtualna galeria handlowa, odwiedzana przez tysiące internautów i przedsiębiorców - takich jak Ty, co oznacza, że masz szansę na dotarcie zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych. Wystarczy zdjęcie i opis produktu i jedno kliknięcie, aby Twój towar mogli kupować wszyscy!
k3.png
Odbieraj płatności i dostarczaj towary!
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Comarch sprzedaż na wszystko.pl to minimum formalności i Twojej pracy. Wszystkie zamówienia i dane kupujących automatycznie zapisywane są w Twoim systemie. Comarch ERP Optima pomoże Ci obsłużyć fakturowanie, magazynowanie, rozliczenia czy księgowość, dzięki temu masz więcej czasu na rozwój Twojego biznesu.
k4.png
Ciesz się czystym zyskiem!
Wszystko.pl to dodatkowy, darmowy kanał dotarcia do Twoich klientów - wirtualny sprzedawca, który pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Teraz możesz ze spokojem patrzeć na przyszłość Twojej firmy i cieszyć się z jej rozwoju i rosnących zysków!

Jak zacząć sprzedawać w serwisie wszystko.pl?

Sprzedaż na wszystko.pl jest bardzo prosta! Potrzebne jest tylko zarejestrowanie konta w usłudze Comarch ERP iFaktury24 lub posiadanie modułu Comarch ERP Optima Handel, który umożliwia sprzedaż i magazynowanie towarów.

Oczywiście również użytkownicy Comarch ERP e-Sklep mogą dołączyć do grona sprzedawców wszystko.pl.

Konfiguracji programu można dokonać samodzielnie! Aby rozpocząć sprzedaż na wszystko.pl wystarczy wprowadzić kilka nowych ustawień. Poniżej zamieszczamy przydatne materiały instruktażowe, pokazujące jak skonfigurować i umieścić towary na wszystko.pl.
556x210_baner_wszystkoPL.png

Filmy instruktażowe:  1. Dodawanie towaru z Comarch ERP Optima do wszystko.pl »

  2. Integracja wszystko.pl z Comarch ERP e-Sklep »

  3. Pierwsze kroki po zalogowaniu do wszystko.pl »

Instrukcje i przewodniki:

Pobierz / Zobacz
Przewodnik wszystko.pl dla użytkowników Comarch ERP e-Sklep pobierz
Przewodnik wszystko.pl dla użytkowników Comarch ERP Optima pobierz
Przewodnik wszystko.pl dla użytkowników Comarch ERP XL pobierz
Przewodnik wszystko.pl dla użytkowników Comarch ERP Altum pobierz
Najczęściej zadawane pytania Sprzedawców pobierz

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.