Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

Sklep online

Sklep internetowy w dzisiejszych czasach nie może poprawnie funkcjonować bez powiązania z różnymi serwisami zewnętrznymi takimi jak: operatorzy płatności elektronicznych, systemy ratalne, serwisy kurierskie, itp. Oferowany przez nas program oferuje szeroki wachlarz integracji z wieloma serwisami, które nie tylko ułatwiają prowadzenie sklepu, ale również pomogą w jego dotarciu do dużej rzeszy Klientów.

Płatności elektroniczne

 Połączenie sklepu z operatorem płatności elektronicznych pozwala na dokonywanie przez Klientów płatności za złożone zamówienia kartami kredytowymi lub wykonywanie przelewów online. Klient po wybraniu opcji płatności elektronicznych jest automatycznie przenoszony na stronę swojego banku gdzie może dokonać przelewu. Nie musi wypełniać danych, wpisywać numeru konta - wszystkie potrzebne dane są wstawiane automatycznie - musi tylko potwierdzić dokonanie przelewu, co jest dużo prostsze i szybsze dla Klienta.

Integracja z Allegro

Moduł integracji z Allegro pozwala na wygodne wystawianie aukcji oraz pobieranie zamówień do sklepu bezpośrednio z poziomu panelu zarządzania sklepu internetowego. To wszystko bez dodatkowych kosztów - wystarczy w Allegro aktywować bezpłatny pakiet podstawowy WebAPI i uzyska się w sklepie pełną integrację z systemem aukcyjnym Allegro. Dwustronna integracja oznacza możliwość wysyłania danych dla Allegro (wystawiania aukcji z poziomu sklepu), ale również import sprzedanych aukcji do sklepu w postaci nowych zamówień. Po sprzedaży w Allegro w sklepie, w momencie tworzenia zamówienia na podstawie transakcji Allegro są aktualizowane stany magazynowe - tak jakby klient złożył standardowe zamówienie poprzez sklep.

Firmy wysyłkowe

Obsługa wysyłania paczek to istotny element pracy każdego dobrze funkcjonującego sklepu w sieci Internet. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy funkcjonalne moduły służące integracji sklepu z największymi dostawcami usług transportowych w kraju. W sklepie można jednocześnie wykorzystywać kilka firm kurierskich. Większość modułów korzysta z rozwiązań umożliwiających wymianę danych bezpośrednio z serwerami usługodawców udostępniających WebAPI. System automatycznie pobiera informacje o przesyłkach oraz generuje odpowiednie druczki na paczki. Sam proces generowania druków przewozowych jest w pełni zautomatyzowany dzięki czemu można dużo szybciej i sprawniej wysłać do klientów zamówione produkty.

Portale społecznościowe

Na pewno pozycjonowanie stron internetowych to nie wszystko, trzeba szukać dodatkowych kanałów promocji - tutaj z pomocą przychodzą portale społecznościowe. Ogromna popularność portali społecznościowych pozwala na wykorzystanie ich do celów marketingowych własnego sklepu. Portale społecznościowe, typu Facebook czy Twitter pozwalają na nawiązywanie relacji z klientami czy kreowanie marki w ich świadomości. Integracja z portalami społecznościowymi pozwala ponadto na szybkie przekierowanie użytkownika do sklepu i skorzystanie z jego oferty. Integracja sklepu umożliwia przekazywanie do portali społecznościowych wiadomości z informacjami o produktach, dzięki czemu większa ilość klientów może dotrzeć do danego produktu w sklepie.

Nasze Portfolio

laptop.png

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.