Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

Office-365-Logo.jpg

Office 365 to wersja znanego pakietu Office w zupełnie nowej odsłonie, wzbogaconego o wiele ciekawych aplikacji

Office 365 to zawsze najnowsze wersje znanych aplikacji pakietu Office, które można zainstalować na pięciu różnych urządzeniach typu PC lub laptop oraz nieograniczonej ilości urządzeń mobilnych. W skład pakietu wchodzi Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Skype for Business, Access, Publisher, InfoPath. Office 365 gwarantuje również dostęp do usług serwerowych Exchange Online (poczta biznesowa) i Sharepoint Online (współdzielenie plików).*

 
home-logo-skype.jpg

Skype For Business

Nie musisz już specjalnie zostawać w biurze po godzinach czy też jechać na spotkanie z klientem oddalonym o wiele godzin podróży. Usługa Skype For Business pozwala na ułatwienie komunikacji pod każdym względem, bez względu na miejsce pobytu użytkowników i jest dostępna zarówno na komputerze, z poziomu przeglądarki jak i na urządzeniach mobilnych. Udostępniaj pulpit, prezentuj, pisz lub rysuj na białej tablicy i przeprowadź ankietę dzięki Skype For Business!

Exchange Online

Office 365 to również profesjonalna poczta biznesowa, w której nigdy nie zagości spam. Dzięki usłudze będziesz miał dostęp do swojej skrzynki i kalendarzy zarówno z poziomu swojego laptopa, dowolnej przeglądarki internetowej, a nawet telefonu czy tabletu. Usługa pozwoli Ci także na rezerwacje zasobów jak sale konferencyjne czy samochody nie wychodząc z Outlook.

Więcej infromacji oraz możliwość zakupu pod linkiem Exchange Online

home-logo-exchange.jpg
home-logo-onedrive.jpg

OneDrive For Business

Ciesz się dyskiem wirtualnym na własne dokumenty o pojemności 1 TB. Materiały firmowe będą zawsze bezpieczne, bowiem zarówno OneDrive jak i witryny na Sharepoint online mają swoje kopie zapasowe na serwerach Microsoft. Jednym kliknięciem możesz oczywiście udostępniać dokumenty innym osobom wewnątrz i na zewnątrz organizacji, a synchronizacja z Twoimi urządzeniami zapewni Ci również pracę w trybie offline.

SharePoint Online

Możesz organizować pracę działów czy zespołów projektowych w ramach stworzonych w kilka minut witryn w usłudze Sharepoint. Wszystkie dokumenty są wówczas współdzielone z konkretnymi współpracownikami, a dostęp do nich jest możliwy zarówno z przeglądarki internetowej jak i z zsynchrozowanej lokalnie biblioteki. W takich witrynach oprócz bibliotek dokumentów można umieszczać różne aplikacje jak choćby oś czasu z zadaniami, tablicę dyskusyjną, forum, a nawet dedykowaną skrzynkę pocztową z kalendarzem!
home-logo-sharepoint.jpg
* Pełna zawartość pakietu jest zależna od wersji. Aby dowiedzieć się więcej zobacz porówananie pakietów

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.