Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

Pakiet Office 365 Business Premium

Abonament miesięczny:

50,00zł Netto
61,50zł Brutto

Abonament roczny:

567,00zł Netto
697,41zł Brutto

Wypróbuj:

Dobrze znane narzędzia pakietu Office

Pełne, zainstalowanego wersje programów Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Teraz zawiera nowe aplikacje pakietu Office 2016 dla komputerów PC i Mac

Pakiet Office na komputerach, tabletach
i telefonach

Korzystaj z pełnego, zainstalowanego środowiska pakietu Office na komputerach PC i Mac, tabletach iPad®, tabletach z systemem Windows i Android™ oraz większości urządzeń przenośnych. Każdy użytkownik może zainstalować pakiet Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows i Android) oraz 5 telefonach.

Poczta e-mail i kalendarze

Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook. Uzyskuj dostęp z komputera lub w przeglądarki internetowej przy użyciu aplikacji Outlook w sieci Web. Użytkownicy mają do dyspozycji nieograniczoną ilość przestrzeni dyskowej, 50 GB w głównej skrzynce pocztowej i nieograniczone miejsce w archiwum zbiorczym.

Zaawansowana poczta e-mail

Dostępne w pakiecie
Enterprice E3

Kontrola dostępu do dokumentów i poczty e-mail

Dostępne w pakiecie
Enterprice E3

Konferencje online

Organizuj spotkania online z zawartością audio i wideo, korzystając z udostępniania ekranu i konferencji wideo HD dostępnych po jednym kliknięciu.

Emisja spotkania

Dostępne w pakietach
Enterprice E1 oraz Enterprice E3

Proste przechowywanie
i udostępnianie plików

Usługa OneDrive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi nielimitowaną, osobistą przestrzeń dyskową w chmurze, do której można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca, synchronizowanego z komputerami PC i Mac w celu zapewnienia dostępu w trybie offline. Udostępniaj dokumenty innym osobom w organizacji i spoza niej oraz określaj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.

Wiadomości błyskawiczne
i łączność programu Skype

Kontaktuj się z innymi użytkownikami programów Skype i Skype dla firm za pomocą wiadomości błyskawicznych, połączeń głosowych i wideo, a także informuj o swojej dostępności za pomocą statusu.

Witryny zespołów

Podstawowy magazyn 10 GB oraz 500 MB miejsca do magazynowania dla każdego użytkownika zapewniają łatwy dostęp do dokumentów. Dziel się spostrzeżeniami za pośrednictwem interakcyjnych raportów usług programu Excel i usług programu Visio oraz wyświetlaj je w przeglądarkach urządzeń przenośnych, które obsługują język HTML5.

Firmowa sieć społecznościowa

Oprogramowanie do współpracy i aplikacje biznesowe Yammer umożliwiają pracownikom nawiązywanie połączeń z odpowiednimi osobami, udostępnianie informacji w zespołach i organizowanie projektów tak, aby można je było szybciej realizować.

Aplikacje Office Online

Twórz i edytuj dokumenty programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu dowolnej współczesnej przeglądarki.

Profesjonalne opowiadanie historii w formacie cyfrowym

Za pomocą aplikacji Sway, nowości w usłudze Office 365, możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne raporty, prezentacje, biuletyny, szkolenia i inną zawartość opartą na sieci Web — bezpośrednio na telefonie, na tablecie lub w przeglądarce. Swaye można łatwo udostępniać. Wyglądają one świetnie na dowolnym ekranie.

Mobilność

Dostępne w pakiecie
Enterprice E3

Zarządzanie aplikacjami w przedsiębiorstwie

Dostępne w pakiecie
Enterprice E3

Wyszukiwanie i odnajdowanie

Bądź na bieżąco. Wyszukuj i odnajduj zawartość w usłudze Office 365 na podstawie spersonalizowanych analiz. Aplikacja Office Delve to pierwsze rozwiązanie, które korzysta z funkcji Office Graph, kolekcji przeanalizowanych sygnałów lub wniosków wyciągniętych na podstawie zachowania poszczególnych użytkowników i ich relacji z zawartością, tematami i kontaktami.

Portal wideo firmy

Dostępne w pakietach
Enterprice E1 oraz Enterprice E3

Integracja poczty głosowej (Unified Messaging)

Dostępne w pakiecie
Enterprice E3

Zaawansowane narzędzia do zapewniania zgodności

Dostępne w pakiecie
Enterprice E3

Ochrona informacji

Dostępne w pakiecie
Enterprice E3

Samoobsługowa analiza biznesowa w programie Excel

Dostępne w pakietach ProPlus
oraz Enterprice E3

Aplikacje dla pakietu Office
i programu SharePoint

Dostępne w pakietach
Enterprice E1 oraz Enterprice E3

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.