Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

pomoc-zdalna.png

Pomoc zdalna PRINTSOFT


Nasi pracownicy serwisu i działu obsługi klienta są w stanie zdalnie rozwiązać praktycznie wszystkie Państwa problemy związane z oprogramowaniem i systemem operacyjnym.

Pomoc zdalna opiera się na świadczeniu usług informatycznych na odległość. Połączenie zdalne nawiązywane jest na życzenie klienta przy pomocy programu Team Viewer i polega na udostępnieniu podglądu ekranu jego komputera jednemu z naszych pracowników.


PRZEZ CAŁY CZAS BĘDZIESZ WIDZIEĆ NA SWOIM EKRANIE WSZYSTKIE CZYNNOŚCI WYKONYWANE PRZEZ NASZEGO PRACOWNIKA I MOŻESZ W KAŻDEJ CHWILI ZAKOŃCZYĆ POŁĄCZENIE ZDALNE Z TWOIM KOMPUTEREM.
teamviewer-icon.png

Pobierz pełną wersję programu TeamViewer 14

 

1.Po pobraniu pliku instalacyjnego uruchamiamy go klikając w niego na dolnym pasku przeglądarki:
Image
2. W trakcie instalacji wybieramy opcje jak na poniższym obrazku:
Image
3. Podajemy naszemu pracownikowi id i hasło:
Image

TeamViewer Host

TeamViewer Host zapewnia dostęp do komputerów zdalnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem do zdalnego monitoringu, obsługi serwerów lub prowadzenia biura domowego. Zainstaluj TeamViewer Host na nieograniczonej liczbie komputerów i urządzeń. Jako użytkownik licencji masz dostęp do nich wszystkich!

Aby uzyskać stałe połączenie zdalne, wykonaj następujące kroki:

krok1.png

Kliknij na ikonę poniżej, aby przejść do strony TeamViewera. Strona uruchomi automatyczne pobieranie pliku o nazwie TeamViewer_Host_Setup-idctwwjzpb

krok2.png

Otwórz pobrany plik. Zostanie uruchomiona instalacja programu. Postępuj według instrukcji podanych podczas instalacji

team-viewer-host-instalacja.png
krok3.png

Utwórz użytkownika oraz hasło do niego. Wyświetli się okno Twoim ID. W razie potrzeby pomocy podaj skontaktuj się z nami podając pracownikowi Twój ID lub użyj przycisku „Pomóż mi” żeby wysłać zgłoszenie pomocy. Numery telefonów kontaktowych podane są na dole strony

team-viewer-host.png

Numery kontaktowe :

Maciej: +48 504 150 143

Piotr: +48 666 626 222

Szymon: +48 662 000 353

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.