Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

search-engine-friendly-green.png

Pozycjonowanie stron

Aby strona była widoczna dla wyszukiwarek takich jak Google czy Bing musi się dobrze pozycjonować. Wysoki wyniki w Google to gwarancja, że twoja strona będzie popularna, łatwa do znalezienia a co z tym idzie skuteczna. Takie wyniki wyszukiań nie są kwestią przypadku a wynikają z pracy i doświadzenia wykwalifikowanych pracowników tworzących strony. Zadbaj o swoją firmę i pozwól nam zająć się tym, aby twoja strona była widoczna w interecia a co z tym idzie skuteczna. 

Wysoka pozycja w wyszukiwarce

Podczas wyszukiwania w przeglądarce internetowej zdecydowanie najwięcej wejść notuje strona będąca na pierwszej pozycji wyników, zaś kolejne są odwiedzane znacznie rzadziej. Dlatego niezwykle istotne jest, na którym miejscu jest nasza strona. Pozycjonowanie strony pozwoli umieścić stronę jak najwyżej, zwiększyć ilość odwiedzin strony co z tym idzie popularność firmy.

wysoka-pozycja-w-wyszukiwarce.png
optymalizacja-tresci.png

Optymalizacja treści

Jednym z głównych sposobów optymalizacji jest optymalizacja treści. Składa się ona z dopasowania treści w tagu głównym, dobór adekwatnych nagłówków, umieszczenie lub rozmieszczenie słów kluczowych w istniejących tekstach lub tworzenie nowych (SEO copywriting), odpowiednie zaaranżowanie treści menu i innych elementów, wchodzących w skład linkowania wewnętrznego serwisu czy ustawienie tekstu alternatywnego dla elementów graficznych oraz innych obiektów (np. Flash). Dzięki naszym usługom treści na twojej stronie będą dopasowane tak, żeby były widoczne dla wyszukiwarek internetowych a co z tym idzie, były wysoko w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja kodu i struktury strony

Optymalizacja kodu to działania w dużej mierze niewidoczne dla przeciętnego użytkownika strony, mające jednak wpływ na jej indeksowanie i klasyfikacje w wyszukiwarkach. Zabieg ten polaga na m.in. oddzieleniu warstwy logicznej struktury dokumentu od warstwy jego prezentacji, zastosowaniu przyjaznych adresów czy poprawy czasu ładowania strony. 
optymalizacja-kodu.png
przyjazne-linki.png

Przyjazne linki

Przyjazne linki (SEF - Search engine friendly) czyli skracnie adresów podstron ma wiele zalet.  Bardziej przejrzyste adresy są przyjazne dla algorytmów wyszukiwarek, słowa kluczowe w linkach są bardziej widoczne i strona jest lepiej indeksowana. Są one również zazwyczaj krótsze, więc mogą być w całości wyświetlone przy wyszukiwaniu. 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.