Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

Kompletny program do obsługi nowoczesnego Biura Rachunkowego


Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe lub kancelarię doradztwa podatkowego i chcesz w pełni wykorzystać szanse jakie niosą nowe technologie oraz Internet - wybierz Comarch ERP Optima i zostań Internetowym Biurem Rachunkowym.
Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe lub kancelarię doradztwa podatkowego i chcesz w pełni wykorzystać szanse jakie niosą nowe technologie oraz Internet - wybierz Comarch ERP Optima i zostań Internetowym Biurem Rachunkowym.

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych to:
 • bieżące dostosowywanie programu do zmian w przepisach, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na swojej pracy
 • ponad 7000 biur rachunkowych oraz kancelarii podatkowych pracujących na programie każdego dnia, co daje Ci gwarancję jakości
 • prawie 20 lat doświadczenia na rynku, tysiące funkcjonalności usprawniających pracę księgowych
 • możliwość pracy z Klientami w trybie online, co pozwoli Ci dostosować się do wymogów dzisiejszych przedsiębiorców
 • możliwość promocji w serwisie iKsięgowość24, dzięki czemu pozyskasz nowych Klientów do obsługi
   

Kluczowe korzyści

Zawsze aktualne wersje oprogramowania - program zgodny z nowymi przepisami VAT

Nasi Klienci wykorzystują w codziennej pracy zawsze najnowsze i najbardziej aktualne wersje oprogramowania. Comarch, jako producent bierze na siebie odpowiedzialność nie tylko dostosowywania systemu do zmian w przepisach, ale również instalacji aktualnych wersji w sposób praktycznie niezauważalnie dla Klientów.

Dostęp do danych 24h/dobę z każdego miejsca na ziemi

Dzięki Comarch ERP Optima w modelu usługowym dostęp do danych jest możliwy 24h/dobę z każdego miejsca na świecie. Nasi Klienci mogą podejmować decyzje będąc w firmie, w domu, jak i w podróży. Wszystkiego czego potrzebują to komputer z dostępem do Internetu.

Przechowywanie danych w Comarch Data Center

Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane zaawansowaną technologią, wykorzystywaną np. przez największe banki w usługach bankowości internetowej. Dodatkowo informacje przechowywane w centrum danych zabezpieczane są zarówno przed fizycznym jak i wirtualnym dostępem.

Opieka konsultantów Comarch

W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji Klientów pozostają konsultanci techniczni, z którymi można kontaktować się telefonicznie oraz drogą elektroniczną (e-mail).

Niskie wymagania sprzętowe

Do poprawnej pracy z Comarch ERP Optima w modelu usługowym wystarczy komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows XP (SP3) lub nowszym oraz przeglądarką Internet Explorer w wersji 8 lub nowszej.

Internetowe Biuro Rachunkowe

Koncepcja Internetowego Biura Rachunkowego Comarch ERP Optima w modelu usługowym oznacza pracę Doradcy Podatkowego lub Biura Rachunkowego wykorzystującego do obsługi swoich Klientów i kontaktu z nimi Internet oraz nowoczesne oprogramowanie Comarch ERP Optima w modelu usługowym.
Biuro Rachunkowe wynajmuje w usłudze Comarch ERP Optima w modelu usługowym odpowiednie moduły oprogramowania, z których korzysta za pośrednictwem sieci Internet. Klienci Biura również mogą korzystać z modułów Comarch ERP Optima w modelu usługowym np. do prowadzenia sprzedaży i magazynu, które poprzez Internet połączone są z modułami do prowadzenia księgowości obsługiwanymi przez Biuro Rachunkowe. Dzięki pracy na jednej bazie danych dokumenty wprowadzane przez Klienta (np. faktury) są automatycznie widoczne dla zalogowanego pracownika Biura Rachunkowego, który ma możliwość ich natychmiastowego zaksięgowania. Pozwala to na zautomatyzowanie pracy i całkowitą redukcję błędów powstających podczas wprowadzania danych do programu.

Nowoczesne modele współpracy z Klientem:

Bezpieczeństwo danych


Klienci korzystający z naszych usług, powierzają opiece Comarch swoje cenne dane firmowe, dlatego absolutnym priorytetem jest zapewnienie im najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Comarch Data Center to nowoczesne i certyfikowane (m.in. ISO/IEC 27001:2005) centrum danych spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Nasze ośrodki znajdują się w Polsce oraz Niemczech, a planowane jest uruchomienie kolejnego na terenie Francji. Dane polskich przedsiębiorców w całości przechowywane są w Polsce, co jest istotnym wyróżnikiem na tle konkurencyjnych rozwiązań, korzystających z centrów danych w innych krajach (w szczególności poza terytorium UE) oraz co z tego wynika - podlegającym ustawodawstwu tych państw, co często jest sprzeczne z polskimi regulacjami dotyczącymi przechowywania danych osobowych.

 1. Dane Klientów przechowywane są w Centrum Danych jednocześnie na kilku niezależnych serwerach, które są wyposażone w profesjonalne systemy podtrzymywania napięcia w razie awarii sieci energetycznej.
 2. Dane wszystkich Użytkowników Comarch ERP Optima w modelu usługowym kopiowane są w cyklu 24-godzinnym (procedura wykonywania kopii bezpieczeństwa baz danych jest opisana w regulaminie usługi).
 3. Centrum Danych jest fizycznie chronione przed nieupoważnionym dostępem i czynnikami zewnętrznymi.
 4. Wykorzystywany jest silnik baz danych Microsoft SQL Server, z którego korzystają największe firmy na świecie, takie jak banki czy firmy ubezpieczeniowe.
 5. Dane Klientów zabezpieczone są przed ewentualną ingerencją z zewnątrz oraz nieautoryzowanym dostępem wewnątrz sieci przez zastosowanie ścian ogniowych (ang. firewall).
 6. Stosujemy nowoczesną technologię kryptografii - dane są szyfrowane przy użyciu 128-bitowego klucza SSL (Secure Socket Layer), dzięki czemu są nie do przechwycenia przez osoby nieupoważnione.

Dodatkowe możliwości:

Cennik

Miesięczna opłata
abonamentowa za użytkownika
(PLN netto)
Płatności i rozliczenia (Kasa/Bank Plus)
bezpłatnie
Wystawianie faktur (Faktury)
15
Zarządzanie biurem rachunkowym
(Biuro Rachunkowe)
35
Książka Przychodów i Rozchodów
(Księga Podatkowa BR)
45
Pełna księgowość (Księga Handlowa Plus BR)
145
Obsługa kadrowo-płacowa (Płace i Kadry Plus BR)
115
Zarządzanie czasem pracy i urlopami (e-Pracownik)
39
Ewidencja środków trwałych (Środki Trwałe BR)
35
Raporty i analizy (Analizy BI BR)
99
Mobile BI
19
Udostępnianie danych klientom online
(Pulpit Menadżera BR)
79
Promocja w internecie (iKsięgowość24)
bezpłatnie
99
 
Doradca Podatkowy START (Kasa/Bank Plus,
Faktury, Księga Podatkowa BR, Biuro Rachunkowe)
55
Doradca Podatkowy (Kasa/Bank Plus, Faktury,
Księga Handlowa Plus BR, Księga Podatkowa BR,
Biuro Rachunkowe)
185
Doradca Podatkowy PLUS (Kasa/Bank Plus, Faktury,
Księga Handlowa Plus BR, Księga Podatkowa BR,
Płace i Kadry Plus BR, Środki Trwałe BR,
Biuro Rachunkowe, iKsięgowość24 pakiet Srebrny)
305
 
Opłata za każdą bazę powyżej drugiej z obsługą
modułu Comarch ERP Optima Pulpit Menadżera
19
Opłata za każdą bazę danych powyżej drugiej
9
Regulamin
Zobacz dokument
Biuletyn techniczny
Zobacz dokument
Zobacz pełny cennik i zasady handlowe
Zobacz dokument

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.