Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

screen_banner_2.png

Comarch BI Point


Nowe rozwiązanie o nazwie Comarch BI Point to gotowe raporty i analizy BI opracowane przez naszych specjalistów, dostępne w chmurze Comarch, które pomogą przeanalizować dane z dowolnego systemu źródłowego. Jest to możliwe dzięki temu, że elementem naszego rozwiązania są mechanizmy pozwalające na łatwe wydobycie tych danych i przesłanie ich do chmury Comarch, gdzie są natychmiast analizowane.

Z analiz można korzystać poprzez nowe, atrakcyjne wizualnie narzędzie raportowe dostępne przez przeglądarkę internetową – umożliwia to wgląd w wyniki firmy w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca i urządzenia podłączonego do internetu (laptop, tablet, smartfon).

Cennik

BI – Point Open – dostęp do modeli analitycznych: Handel, Płatności, Logistyka; Możliwość załadowania danych z dowolnego systemu, w tym third party, za pośrednictwem oprogramowania ekstraktor.
Comarch-BiCloud-cennik1.png
Comarch-BiCloud-cennik2.png

Baza danych przekazanych do analizy nie może przekroczyć rozmiaru 40 GB.

W przypadku liczby użytkowników większej niż 10, prosimy o kontakt celem dobrania indywidualnej oferty.

1672_comarch_bicloud_baner_ikonki-380_01.png

Korzyści

Narzędzia i systemy Business Intelligence znacznie usprawniają pracę analityków finansowych, controllerów czy kadry zarządzającej firmą. Pozwalają osobom odpowiedzialnym na zajmowanie się swoimi faktycznymi zadaniami – zarządzaniem lub wspieraniem zarządzania firmą, nie żmudnym przygotowywaniem raportów.

Szybko dostępne raporty Business Intelligence umożliwiają przeprowadzanie codziennej analizy sprzedaży, lepsze zarządzanie należnościami czy kontrolę rentowności, a to tylko niektóre z korzyści.

Doświadczenie

Od 12 lat budujemy rozwiązania BI jako integralna część systemów Comarch ERP, z których korzysta już ponad 3000 klientów Comarch ERP. Realizujemy projekty BI pod klucz na całym świecie, a wśród naszych Klientów są m.in. BP, Sony, Bank Gospodarstwa Krajowego, Telekomunikacja Polska, Atlantic czy Grupa Tauron.

Wykorzystując nasze doświadczenie i know-how postanowiliśmy zbudować zupełnie nowe rozwiązanie BI przeznaczone dla małych i średnich firm, które mają system ERP/FK niekoniecznie Comarch, ale do tej pory nie posiadają z różnych powodów modułu BI.
1672_comarch_bicloud_baner_ikonki-380_02.png
1672_comarch_bicloud_baner_ikonki-380_03.png

Dlaczego BI w chmurze?

Należy pamiętać, że przygotowanie raportów wymaga krótkotrwałego dostępu do dużych zasobów informatycznych. Można zatem stwierdzić, że rozwiązania Business Intelligence znakomicie nadają się do pracy w środowisku chmury, gdzie duże zasoby informatyczne są współdzielone i każdy może z nich korzystać w odpowiednim do jego potrzeb wymiarze.

Dostęp do raportów z dowolnego miejsca na Ziemi

Rozwiązanie Business Intelligence w Comarch Cloud pozwala na dostęp do raportów i uzyskanych wyników analiz z dowolnego miejsca na Ziemi z dostępem do internetu.
Od dziś nie musisz się martwić, czy przeprowadzanie analiz nie będzie zbyt obciążające dla systemów w Twoim biurze – daj nam zrobić to za Ciebie w Chmurze! Wystarczy, że wyślesz do Chmury odpowiednie dane, a w krótkim czasie otrzymasz pełny zestaw analiz, które pozwolą na monitorowanie obecnej sytuacji firmy oraz pomogą podejmować decyzje o jej funkcjonowaniu.

Dlaczego BI w chmurze?

Należy pamiętać, że przygotowanie raportów wymaga krótkotrwałego dostępu do dużych zasobów informatycznych. Można zatem stwierdzić, że rozwiązania Business Intelligence znakomicie nadają się do pracy w środowisku chmury, gdzie duże zasoby informatyczne są współdzielone i każdy może z nich korzystać w odpowiednim do jego potrzeb wymiarze.
1695_Comarch_infografika - medium.png
1672_Comarch_BiCloud_baner_ikonki-380_05.png

Comarch BI Point oferuje analitykę trzech kluczowych dla firmy obszarów:

Handel - cała sprzedaż firmy, zakupy czy zamówienia w zasięgu jednego raportu lub dashboardu. Teraz masz możliwość przeprowadzania analiz z dokładnością do pozycji na fakturze!
 
 
Logistyka - na bieżąco kontroluj gospodarkę magazynową. Aktualne i historyczne stany magazynowe, a także te na koniec każdego miesiąca od teraz dostępne są w Chmurze BI. W tym modelu możesz również skorzystać z danych o zamówieniach oraz sprzedażowych, by móc analizować rotacje i inne wskaźniki.
 
 
Płatności - moduł, w którym stworzysz i przechowasz wszelkie dokumenty płatności, płatności nierozliczone aktualne czy historyczne. Możesz również sprawdzić historyczne stany na koniec każdego miesiąca, a także wszystkie zrealizowane wpłaty i wypłaty.

Przykładowe raporty, które możesz uzyskać podczas korzystania z usługi Comarch BI Point:

 • Miesięczny trend sprzedaży
 • TOP 10 kontrahentów
 • TOP 10 produktów
 • Cykl życia produktu
 • Średnia marża na produkcie
 • Najpopularniejsze / najczęściej kupowane produkty
 • Miesięczny trend zakupów
 • Kontrahenci z największymi rabatami
 • Aktualne stany magazynowe
 • Raporty rotacji
 • Raporty ruchów magazynowych
 • Raporty struktury wiekowej należności / zobowiązań
 • Raporty danych historycznych
 • Zestawienie największych dłużników / wierzycieli
 • Pulpity managerskie ze skondensowaną informacją na temat kontrahenta / produktu / firmy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.