Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

strona.png
Budując efektywne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność. Sprawna strona internetowa to taka, która jest stworzona pod potrzeby Twoich obecnych i przyszłych klientów. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia zyskujesz pewność, że tworzone przez nas witryny spełnią swoją rolę – wypromują Twoją firmę, sprzedadzą Twój towar lub usługę, trafią do właściwych odbiorców.
 
Do naszych stron www wdrażamy nowoczesne technologie interaktywne, projektujemy w oparciu o aktualne nowinki "modowe" w Internecie. Projektowanie, tworzenie, budowanie stron www to nie tylko technologia, ale również promocja firmy w sieci.

Pełna optymalizacja pod kątem użyteczności

Dążymy do tego, żeby każda zbudowana przez nas witryna była całkowicie optymalna od strony użytkownika.Właściwa, intuicyjna nawigacja, inteligentna wyszukiwarka, sprawne działanie wszystkich elementów strony oraz przejrzysta grafika pomogą Twoim klientom w dotarciu do potrzebnych im informacji. Wszystkie te dobrze zgrane i DZIAŁAJĄCE elementy sprawią, że Twoi odbiorcy szybciej dokonają zakupu, zamówią usługę, dopiszą się do newslettera czy wypełnią formularz kontaktowy. Dzięki nam Twoja strona skutecznie zareklamuje Ciebie jako godnego zaufania, wydajnego przedsiębiorcę i zwiększy Twoje zyski.
optymalizacja.png
pozycjonowanie.png

Są dobrze przygotowane do pozycjonowania

Budując witrynę od samego początku w taki sposób, aby spełniała wymogi SEO ułatwiamy Ci późniejsze pozycjonowanie. W ten sposób szybciej znajdziesz się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania i wydasz mniej na przygotowanie witryny do potrzeb marketingu internetowego.

Responsywność strony www (RWD)

Budując stronę w zgodzie ze standardami RWD gwarantujemy, że Twoja witryna będzie automatycznie dostosowywała się do wyświetlania na komputerach, smartfonach czy tabletach. Unikniesz konieczności budowy wielu wersji strony, oszczędzisz czas potrzebny na wdrażanie serwisu i zarządzanie treścią.
responsywnosc.png
joomla.png

Są oparte o system zarządzania treścią (CMS): Joomla.

CMS (Content Management System) czyli System Zarządzania Treścią to narzędzie służące tworzenia strony oraz zarządzania jej zawartością. Umożliwia on edycje tekstu (usuwanie, dodawanie, modyfikowanie), dodawanie zdjęć i innych elementów graficznych, rozbudowa serwisu o nowe strony, zarządzanie linkami oraz układem menu.

Są tworzone indywidualnie pod wymagania klienta

Tworzymy indywidualną, szatę graficzną każdej strony internetowej. Strona jest dopasowywana do charakterystyki branży i specyfiki działalności firmy. Naszym celem jest tworzenie stron www przejrzystych, o czytelnym przekazie. Projektując stronę internetową myślimy o użytkownikach korzystających ze strony www. Nawigacja po stronie www jest maksymalnie ergonomiczna i intuicyjna. Przy tworzeniu strony www bardzo ważne jest, by użytkownik strony z łatwością i w krótkim czasie mógł odszukać istotne informacje w menu.
indywidualnie-pod-klienta.png

Nasze Portfolio

laptop.png

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.