Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

adwords-logo.png

Zacznij wyświetlać reklamy w Google

Przedstaw swoją ofertę klientom dokładnie w momencie, w którym szukają jej w Google. Zapłacisz tylko wtedy, gdy klikną reklamę i odwiedzą stronę Twojej firmy.

Przyciągnij więcej klientów

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć do witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy zachęcić klientów, by do Ciebie dzwonili lub wracali na Twoją stronę – Google AdWords Ci w tym pomoże.

Docieraj do właściwych osób we właściwym czasie

Klienci znajdują Twoją firmę w Google dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz.

Nie ma kliknięcia – nie płacisz

Rejestracja w programie Google AdWords jest bezpłatna. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwoni, czyli wtedy, gdy Twoja reklama działa.

Możesz zacząć od dowolnego budżetu

Wysokość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie. Zacznij od ustawienia budżetu dziennego, który Ci odpowiada – później możesz go dostosowywać, w miarę jak Twoje potrzeby będą się zmieniać.

Reklamuj się lokalnie lub globalnie

Kieruj reklamy do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach lub w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu.
reklama2.png

Raporty

Przejrzyste raporty i wykresy przedstawiają skuteczność Twoich reklam w Google AdWords.

Przykład reklamy Google AdWords

Reklamy Google AdWords są wyświetlana na samej górze wyszukiwarki, z oznaczeniem "reklama". Posiadają adres strony, oraz jej krótki opis.

reklama.png

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.