Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

Printsoft-logo-duze.png

PRINTSOFT to super mix usług informatycznych, internetowych oraz reklamowychTworzymy z pasją! To co, dla innych jest nudnym obowiązkiem dla nas stanowi idealne połączenie pasji, rozwoju i miłości do tworzenia czegoś ... Obsługujemy firmy bez względu na wielkość czy rodzaj wykonywanych usług. Odnajdujemy się w każdej dziedzinie! Dla nas liczy się każdy klient, a zadowolony klient jest naszą najlepszą reklamą! 
 

Internet

Działamy internetowo tworząc strony interentowe, zajmujemy się hostingiem, domenami, usługami microsoft - office 365, certyfikatami SSL i ID oraz usługami w chmurze.

Reklama

Reklamowo działamy jako agencja reklamowa. Tworzymy projekty internetowe, poligraficzne oraz te, które możemy wydrukować u siebie! Posiadamy własną drukarnię wielkoformatową, pracownię reklam, w której spełniamy marzenia każdej firmy.

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne to nasz kolejny dział, który opiera się na sprzedaży i wdrażaniu oprogramowania dla gastronomii, hotelarstwa, księgowości, sprzedaży kas fiskalnych oraz pełnej obsłudze informatycznej w tym naprawa sprzętu komputerowego i usuwanie awarii. Naszą zaletą są usługi informatyczne wykonywane zdalnie, czyli z dowolnego miejsca możemy się połączyć z każdym klientem, który tylko potrzebuje naszej pomocy!

Gdzie i kiedy

Działamy na terenie Podhala, w okolicach Rabki-Zdrój, Nowego Targu, Jordanowa, Suchej Beskidzkiej, Myślenic oraz gdzie tylko jest potrzeba :) Biuro znajduje się w Rabke-Zdróju przy ulicy ul. Rynek 26a. od poniedziałku do piątu w godzinach od 8:00 do 16:30 oraz w sobtę od 8:00 do 14:00

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.