Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

iksiegowosc_firm.jpg

Wybierz księgowego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania


Prowadzisz firmę? Standardowo, więc masz wiele obowiązków, którymi musisz się zająć. Jednakże czy poświęcanie czasu i pieniędzy na samodzielne prowadzenie rachunkowości w Twojej firmie jest dla Ciebie opłacalne?
 
Może lepiej powierzyć te kwestie doświadczonym profesjonalistom, którzy wyręczą Cię w tym zadaniu? Dzięki czemu Ty będziesz mógł się skupić na ważniejszych sprawach, chociażby na rozwoju własnej działalności.
 
Jesteś we właściwym miejscu. Portal iKsięgowość24 to obszerna baza biur rachunkowych, gdzie znajdziesz profesjonalne biuro rachunkowe, świadczące usługi księgowe „szyte na miarę”.

Dlaczego warto?

Dzięki Wyszukiwarce Księgowych na iKsięgowość24 szybko i wygodnie znajdziesz biuro rachunkowe działające w Twoim mieście.

Za pomocą naszego portalu możesz również w prosty sposób skontaktować się z wybranym biurem oraz zapytać o szczegóły oferty.

Znajdź księgowego »

map.png

Co zyskujesz korzystając z iKsięgowość24 oprócz wygodnej wyszukiwarki?

  1. Szybką i wygodną komunikację z biurem rachunkowym.
  2. Każde biuro zrzeszone w iKsięgowość24 pracuje na oprogramowaniu Comarch ERP Optima, dzięki czemu masz pewność, że program księgowy Twojego biura jest stabilny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami.
  3. Biura korzystające z Pakietu Srebrnego i Złotego mogą udostępnić Ci za darmo program do fakturowania online Comarch ERP XT w module Faktury.
  4. Dzięki mechanizmowi Internetowej Wymiany Dokumentów (IWD), możesz wysyłać bezpośrednio do swojego księgowego dokumenty wystawione w aplikacji Comarch ERP XT.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.