Obrazek obok tekstu

telefon: +48 600 700 152    e-mail:biuro@print-soft.pl

grafika_chmura.png

ERP w Chmurze


Systemy klasy ERP to narzędzia usprawniające kluczowe procesy zachodzące w nowoczesnym przedsiębiorstwie - m.in. zarządzanie sprzedażą i magazynem, księgowość, kadry i płace, analitykę, handel w Internecie i wiele innych.

Oferujemy pełną gamę zintegrowanych rozwiązań, które wykraczają poza standardowe możliwości innych systemów tej klasy dostępnych na rynku. Wynajmij program finansowo-księgowy idealny dla Twojej firmy - poznaj kompleksową ofertę systemów ERP w chmurze

Mikrofirma:

Mała i średnia firma:

Biuro Rachunkowe:

Comarch BI Point


Nowe rozwiązanie o nazwie Comarch BI Point to gotowe raporty i analizy BI opracowane przez naszych specjalistów, dostępne w chmurze Comarch, które pomogą przeanalizować dane z dowolnego systemu źródłowego. Jest to możliwe dzięki temu, że elementem naszego rozwiązania są mechanizmy pozwalające na łatwe wydobycie tych danych i przesłanie ich do chmury Comarch, gdzie są natychmiast analizowane.

Profesjonalne usługi księgowe

Portal iKsięgowość24 to miejsce dla biur rachunkowych, które chcą promować się w największej w Polsce bazie biur rachunkowych, jak i firm, które poszukują profesjonalnej obsługi księgowej.


Czytaj więcej o usłudze iKsięgowość24:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.